K47A3871.jpg

EDSIE

chovná stanice královských pudlů 

Naším cílem je chov zdravých a všestranných atletů, jakým by pudl měl být. Vyrovnaných psů, kteří budou potěchou oku i duši a veselým souputníkem kamkoliv půjdete. 

štěňata vrhu A jsou u svých majitelů 

K47A3464.jpg

Anastasia the Velvet Fur
 "Anýzka"

Anýzka je nukleární sportovec. Je vyrovnaná, ovladatelná a nebojácná. Neskutečně rychlá s velkým zájmem o "kořist", takže jí velice baví coursing. Miluje hlavolamy  a čuchací dečky. Přesto ale se dokáže ovládat a projít skrz hejno kachen bez mrknutí. Složila zkoušky poslušnosti ZZO a ZOP. 

Více o Anýzce

K47A3537.jpg

Star Pangea Endless Love
"GIGI"

Gigi je pečující, konejšivá a empatická. Snadno se učí a ve většině cviků je velice precizní. Výstavy miluje, je ráda v centru dění a užívá si potlesk. Naše dlouhonosá krasavice je importovaná ze španělské chovné stanice Star Pangea. Je skvělý lovec hlodavců a naše velké a dobrosrdečné trdlo. 

Více o Gigi

IMG-3845.JPG

Štěňata vrh A,
naše první Edsie

Matka: Anastasia the Velvet Fur
(více sloupec úplně vlevo)

Otec: Fabulous Black Dreams Make Love at Paris

Otec je "pan pes". Výrazný, s grácií krála pudlů, veselý a vyrovnaný, přirozeně poslušný a ukázněný. Jeho odchovy jsou ve výcviku terapeutických a asistenčních psů.  "Jackson" je chloubou uznávané francouzské chovné stanice Fabulous Black Dreams se spoustou výstavních titulů na renomovaných kolbištích.Výstavy zbožňuje, pokud jej nevezmou ssebou, dokáže i trucovat. 

Rodokmen štěňat vrh A zde.

Více o Jacksonovi

Vyhledávání