B... Best off...

Velký pátek vydává poklady. Otevírají se hory. Snad i Blaničtí rytíři vyjíždějí mezi lid. V CHS Edsie se  nad ránem rodí dlouho očekávaná štěňátka z pečlivě vybíraného spojení následujících rodičů:

Matka: Star Pangea Endless Love alias Gigi

Otec: Arne vom Distelmeer

Otec je charizmatický, pracovně vedený fešák. Nádherná samčí hlava, silný a dlouhý krk, hluboký hrudník, krásné zaúhlení. To je jen namátkový výběr. Opravdový pudl, jaký by sestoupil z obrazu soumraku středověku. Protože se v Německu nesmí krátit fousy, na některých fotkách uvidíte "kníra", jak mušketýr. Arne je certifikovaný pes pro vyhledávání afrického moru prasat. Je to 100% lovecký pes, barvář. Ale žádná aktivita mu není protoi mysli. Poslušnost, canicross,  bikejöring. Tento pes je ztělesněním obrazu pracovního pudla. Je to ale gentleman, respektuje i nejmenšího člena své rodiny mladou fenečku středního pudla, ke které je jemný a něžný.

Rodokmen štěňat vrh B

IMG_1046.JPG

Nyní jsou štěňatům dva týdny, koukají, ťapou, zdrhají a pokoušejí se štěkat. Už vypadají jako pejsci a není snadné je fotit. 

GPTempDownload 3.jpg

Bentley

Černý prvorozený pejsek, největší macek. Silný sebevědomý a nezávislý. Proč myslíte, že se mu říká Ben-tulivec?

Více

GPTempDownload 4.jpg

Bethany

Průzkumník. Bethynka první objevila chůzi a štěkání, asi nepřekvapí, že první otevřela oči a je vždy první u krmení. Krásná krémová barva!

Více

GPTempDownload 5.jpg

Bersules

Tak tohle bude kus psa! Berýšek je nejklidnější z klidných, statné nesmírně přítulné štěně. 

Více

GPTempDownload 2.jpg

Bertrise

Tak tohle je energií kypící černá slečna Tryska. Velmi temperamentní a ve svých dvou týdnech umí moc pěkně štěkat!

Více